ZÁŘÍ

0ae8397f-9ffb-446a-a679-01235c9d948e

9. 9.

Děti mají v deníčku nalepený seznam pracovních sešitů, které potřebujeme ve 2. třídě. Celková částka na 1 žáka je 492 Kč. Peníze vybíráme do konce září.

Dále mají děti v deníčku nabídku navštěvovat pěvecký sbor naší školy - zakroužkujte, prosím, zda máte zájem nebo ne.

Děkuji.

5. 9. Vážení rodiče,

prosím o obalení všech učebnic a sešitů do konce týdne. Obalené učebnice a sešity, které děti doma nepotřebují, necháme ve škole - nehledejte je. Už nyní mají děti ve školní skříňce Čítanku a Český jazyk. Doporučuji průhledné obaly pro lepší orientaci.

Příští týden si chystejte s dětmi pomůcky podle rozvrhu hodin. Ten najdete na zadní straně deníčku i ŽK.

Budeme potřebovat cvičební úbor a pytlík s věcmi do VV, který si na konci roku odnesly děti domů.

Příští středu 11. 9. začíná také plavání pro přihlášené plavce.

V ŽK mají děti vlepeny informace, které je nutno přečíst a podepsat.

Na základě současné bezpečnostní situace je omezen vstup dospělých osob a osob, kteří nejsou žáky školy do budovy ZŠ.

Děkuji!