Škola online - přihlášení do aplikace

Snímek obrazovky 2024-10-03 105235

Vážení uživatelé,
chtěli bychom se Vám omluvit za komplikace, které se v posledních dnech opakovaně vyskytovaly při volání našich nových webových stránek Školy Online.
Bohužel došlo k problémům souvisejícím s použitými technologiemi, na kterých naše webové stránky běží. Chápeme, jak důležité je pro Vás mít k dispozici bezproblémový přístup k našim službám, a proto intenzivně pracujeme na odstranění problému a na změně technologií, které zajišťují běh nového webu Škola Online.
Jakmile budou naši technici s úpravami hotoví budeme Vás informovat. Pokud máte problém při vstupu na webové stránky nebo tlačítko Přihlásit nereaguje, vyzkoušejte naše doporučení: Po zadání adresy www.skolaonline.cz nelze přistoupit na stránky?
1. Zkuste opakovaně stisknout kombinaci kláves CTRL + R nebo CTRL+F5 pro obnovení stránky prohlížeče.
2. Po kliknutí na tlačítko Přihlásit stránky nereagují?
• V pravém horním rohu prohlížeče klikněte na symbol se třemi tečkami a zvolte možnost Nastavení.
• V menu vlevo klikněte na volbu Ochrana zabezpečení a soukromí.
• V dalším kroku zvolte možnost Vymazat údaje o prohlížení.
• V zobrazeném dialogu označte příznak „Obrázky a soubory v mezipaměti“ a potvrďte tlačítkem Vymazat data.
• Zopakujte pokus o přihlášení.
Pro přistoupení na stránky nevyužívejte uložených odkazů, nemusí být funkční. Proveďte přístup přes zadání adresy www.skolaonline.cz do adresního řádku Vašeho prohlížeče.
Děkujeme Vám za Vaši trpělivost a pochopení.
Vaše Škola Online.